خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

اتحاد و یکپارچگی تاریخی مردم لفور (صفحه همیشگی تاریخ)

  از لحظه ای که دکتر ناصر درزی نفتچالی از حوزه انتخابیه سوادکوه و قائم شهر تمایل و رغبت خود را به نمایندگی مردم  منطقه در  مجلس  شورای اسلامی از خود نشان نداده است. ردم منطقه یکپارچه و متحد پشت سر  فرزند جوان، فرهیخته،متدین، دلسوز، امین و برخاسته از متن مردم مظلوم و محروم لفور قرار گرفتند و حتی در این ایام کار و زندگی خود را تعطیل و برای معرفی اصلح ترین کاندیدای منطقه به مردم و دیگر همشهریان خود هرکاری که از دستش برمی آمد انجام دادند. این نمایش قدرت و اتحاد مردم منطقه بویژه جوانان این مرزوبوم است که قبلا نیز سابقه دارد و این بار نیز تکرار شد و در طول تاریخ باقی خواهد ماند.  

  خانواده شهدای گرانقدر و جانبازان جنگ تحمیلی یکبار دیگر برای اعتلای نظام و کشور همانند همیشه در خط مقدم قرار گرفتند.
  حاج علی اکبر عبادی پدر بزرگوار شهید خیرالله عبادی  امید و روحیه را در دل همه زنده کرد.خانواده داعدار جانباز شهید علی باقری، خانواده بزرگ و محترم شهید نظر علی رستمی برای حمایت از فرزند جوان و فرهیخته لفور حمایت کردند. خانواده ......  

  همه همولایتی ها و جوانان روستاهای لفور فردی و گروهی برای حمایت از کاندیدای اصلح منطقه بپا خاستند و با توجه به اینکه دکتر درزی در سابقه کار و رندگی خود گمنام بود و با محافل سرمایه و ثروت قدرت هیچ ارتباطی نداشت ایشان را حمایت و برای معرفی ایشان به مردم تلاش شبانه روزی خود را شروع کردند.  

  از نخستین روزهای اعلام رسمی اسامی نامزدهای انتخاباتی؛همشهریان و همولایتی های ساکن در شهرهای دور و نزدیک، قم.تهران، کرج، اسلامشهر،بابلسر، بابل،گرگان، ساری و ....به طرق مختلف حمایت خود را از صمیم قلب اعلام کردند  و در موارد متعددی اعلام نمودند که در روز انتخابات در حوزه انتخابیه سوادکوه حاضر خواهند شد.
   
  همولایتی های ساکن در قائمشهر ستاد انتخاباتی دکتر درزی را بصورت خود جوش ومردمی  در قائمشهر خیابان تهران خیابان ابن سینا روبروی بانک کشاورزی طبقه سوم  افتتاح کردند. با توجه به اینکه در جریان انتخابات باید ستادهای فعال و مسئولین آنها جهت پاسخگویی های قانونی در موارد احتمالی بصورت رسمی مسئولیت برعهده بگیرند و فعالیت کنند. جوانانی بصورت داوطلبانه این مسئولیت سنگین را تقبل کردند و حتی دفاتر و محل کار خودرا برای فعالیت های ستادی دکتر درزی در اختیار حامیانش قراردادند .
  جناب آقای ابراهیم کیساری از متدینین ومعتمدین منطقه لفور حمایت کامل مردم روستای پاشاکلا اعلام کرده است..جناب آقای محمد جعفری بزرک ومعتمد مردم روستای برنجستانک قادمشهر حمایت کامل خود و مردم و متدین روستای ود را از دکتر درزی اعلام نموده است.   
  جمع کثیری از مدیران مسئولین و کارکنان شریف سدالبرز -
  کادر اموزشی و دانش آموزان مجتمع آموزشی شهید قاسمی لفور ، کارکنان زحمت کش شرکت اذر رود.جمعی از کسبه و بازاریان شیرگاه. جمعی از کارکنان بازنشسته شرک ذغالسنگ البرز مرکزی، حمایت خود را از کانداتوری دکتر درزی اعلام کردند.
  از  نخستین روز شروع فعالیت تبلیغاتی بصورت رسمی جناب آقای  باقرپور  ضمن حمایت همه جانبه  دفتر کار خود  را به عنوان ستاد تبلیغاتی دکتر درزی  در اختیار حامیان ایشان قرارداده است. 

  در نخستین روز فعالیت تبلیغاتی بیش از 200 نفر به گروه تبلیعاتی دکتر درزی در فضای مجازی پیوستند و استقبال از این گروه لحظه به لحظه در حال افزایش است. 

   

   

  پست های مرتبط 

  آزمونی بزرگ برای اتحاد و عملکرد یکپارچه مردم نفتچال

  ما می توانیم کاندیدمورد نظر خود را راهی مجلس کنیم


  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : حمایت ,دکتر ,مردم ,درزی ,منطقه ,اعلام ,دکتر درزی ,حمایت کامل ,مردم روستای ,درزی اعلام ,فعالیت تبلیغاتی ,حوزه انتخابیه سوادکوه ,
  اتحاد و یکپارچگی تاریخی مردم لفور (صفحه همیشگی تاریخ)

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر